Rehabilitacja w WiktorMed w Sopocie – 1.09-11.09.2020 rok

We wrześniu dzięki zaangażowaniu Hospicjum Domowego dla dzieci Kś. Dutkiewicza SAC. w Gdańsku miałem możliwość skorzystania z pakietu specjalistycznych usług w prywatnej klinice WIKTORMED. Mama codziennie od poniedziałku do piątku przez dwa tygodnie woziła mnie na zabiegi głębokiej oscylacji, oczyszczania limfatycznego i laseroterapii… Tak naprawdę gdyby nie upór mamy, jej mobilizacja i walka o to bym był jak najlepiej diagnozowany i rehabilitowany to nie byłbym dziś w tak szczęśliwym dzieckiem, które może razem z rówieśnikami cieszyć się szkołą, piłką czy jazdą na rowerze. Dziękujemy cała Rodziną, że jesteście z Nami, że możemy na Was liczyć i że wspieracie Nas w walce o moje zdrowie, samodzielność i przyszłość bez bólu. 

Rehabilitacja w Szpitalu Dziecięcym Polanki w Gdańsku – maj 2020

Kilkanaście dni zabiegów fizjoterapeutycznych za mną…Dojazdy były męczące ale najważniejsze, że jest szansa na to by moje ścięgna Achillesa się rozruszały po kilku tygodniach ścisłej izolacji.

Sprawozdanie z Turnusu 20.09 – 04.10.2020 rok Zabajka

Jak wiecie bardzo często i intensywnie się rehabilituje jeżdżąc po różnych placówkach fizjoterapeutycznych…Co najważniejsze bardzo mi to pomaga, lepiej oddycham, mniej się infekuje, nie mam ciągłych bólów pleców a skurcze i drętwienie nóg dokuczają mi znaczenie rzadziej…Przy tej okazji okazji chciałbym wraz z Rodzicami podziękować każdemu kto w minionym roku rozliczeniowym 2019 przekazał mi swój 1 % podatku na rzecz mojej diagnostyki, leczenia i rehabilitacji. To dzięki Wam mogłem wziąć udział w specjalistycznych turnusach rehabilitacyjnych w Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji Zabajka w Stawnicy.

Sprawozdanie z Turnusu 21.06 – 04.07.2020 rok Zabajka 

Kolejne intensywne dwa tygodnie specjalistycznej rehabilitacji za nami…Jak sami widzicie nie było łatwo…czas mi szybko mijał, gdyż codziennie z wyjątkiem niedzieli miałem zajęcia od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych…Mimo to mile wspominam ten czas…

Menu