1. Przyszła Jesień i w związku z tym kolejne wyzwania i skutki pandemii…Przez lato trochę odpoczęliśmy i odreagowaliśmy, a tymczasem znów obostrzenia, zamknięte szkoły, kwarantanny i strach przed tą straszną chorobą. Mama strasznie boi się o mnie, podaje mi witaminy w każdej postaci i dba o to bym był bezpieczny…Uważamy na siebie jak możemy najlepiej…i tego samego życzymy wszystkim Wam…Byście nie tracili wiary i nadziei, że nadejdzie lepszy czas…Na szczęście ja już jutro kończę kwarantannę, i po tygodniu siedzenia w domu, bez rehabilitacji i terapii będę mógł w końcu wyjść z “czterech ścian”, pójść na spacer z psem, przejechać się na rowerze i nie czuć się jak więzień we własnym domu…

2. Jak wiecie bardzo często i intensywnie się rehabilituje jeżdżąc po różnych placówkach fizjoterapeutycznych…Co najważniejsze, bardzo mi to pomaga, lepiej oddycham, mniej się infekuje, nie mam ciągłych bólów pleców a skurcze i drętwienie nóg dokuczają mi znacznie rzadziej po cyklu zabiegów laseroterapii.Przy tej okazji chciałbym wraz moimi Rodzicami podziękować każdemu kto w minionym roku rozliczeniowym 2019 przekazał mi swój 1 % podatku na rzecz mojej diagnostyki, leczenia i rehabilitacji. To dzięki Wam, mogłem wziąć udział w dwóch specjalistycznych turnusach w Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji Zabajka w Stawnicy, korzystać z zabiegów specjalistycznych w Klinice WiktorMed, kontynuować zajęcia terapeutyczne kilka razy w tygodniu w Centrum Terapii Wyspa…itdTak naprawdę gdyby nie upór mamy, jej mobilizacja i walka o to bym był jak najlepiej diagnozowany i rehabilitowany to nie byłbym dziś tak szczęśliwym dzieckiem, które może razem z rówieśnikami cieszyć się szkołą, piłką czy rowerem…Dziękujemy cała Rodziną, że jesteście z Nami, że możemy na Was zawsze liczyć i że wspieracie nas w walce o moje zdrowie, samodzielność i przyszłość bez bólu.Rycerz Nikoś…(Wstaw proszę kolaż rehabilitacja Nikosia)

3. Drodzy Przyjaciele, niebawem 30 listopada skończę 9 lat…Z tej okazji chciałbym zaprosić Was do wzięcia udziału w organizowanym z tej okazji “Bazarku Urodzinowym Nikodema”, który wystartuje 23 listopada 2020 roku na profilu FB Rycerz Nikoś…kto jeszcze nie zdążył polubić mojego profilu…to zachęcam! Na bazarku znajdą się ozdoby adwentowe, rękawice bokserskie, autografy, usługi fotograficzne, rękodzieło od maskotek po odzież. Warto będzie licytować, gdyż Święta tuż tuż…Cały dochód z bazarku zasili moje subkonto w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą w Warszawie dzięki czemu będę mógł…dalej aktywnie się rehabilitować. Jeśli ktoś chciałby jeszcze podarować mi jakiś przedmiot na bazarek, który mógłby znaleźć nowego właściciela, to prosimy o kontakt pod numerem telefonu 608-652-513 lub FB – Patrycja Liniewicz-Myszka.(Wstaw proszę kolaż Bazarek urodzinowy Nikosia).

Menu