Kochani dzięki organizacji na rzecz Nikodema Festynu Rodzinnego z okazji dnia dziecka w Przedszkolu Niepublicznym Horyzoncik w Borkowie udało nam się zebrać z waszą pomocą 5500,00 złotych na dalsze rehabilitowanie Nikodema.

Jednocześnie do akcji intensywnie przyłączyło się Calypso Fitness Gdańsk Kowale…gdzie dzięki akcji Biegniemy Kilometry Dla Nikodema Wybiegaliście łącznie 238 km. Każdy przebiegnięty przez Was 1km był warty 5zł co dało nam kwotę 1190zł.

Dzięki hojności sponsora Przedszkole Horyzoncik i Pana Jana Stefańskiego pieniądze zasilą konto Nikodema Rycerz Nikoś w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą w Warszawie umożliwiając nam dalszą aktywną rehabilitacje.

Jednocześnie pragniemy Was poinformować, że Dzięki Wam wszystkim którzy wzięliście udział w akcjach na rzecz Nikodema już niebawem 30-13.10.2019 Rycerz Nikoś wyjedzie na kolejny aktywny turnus rehabilitacyjny do HIPOMEDICAL Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji Zabajka w Stawnicy o wartości 6000,00 złotych gdzie dalej będzie dzielnie walczył o swoją sprawność.

Menu